Sukcesy

DSCF0823.JPG

W sobotę - 12 czerwca - zespół Złoty Krąg z Bobrowa reprezentował swoją gminę oraz powiat brodnicki w Warszawie. Zespół uczestniczył w Spotkaniu Rodzinnym Ludzi Sukcesu 25-lecia Wolnej Polski oraz w Akademii Polskiego Sukcesu gdzie wręczano nagrody Złote Medale z Diamentem m.in. Zygmuntowi Solorzowi, Januszowi Gajosowi czy Adamowi Małyszowi. Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu otrzymała również w kategorii media - Gazeta Wyborcza. Gośćmi gali była m.im Irena Santor, Jan Pietrzak, Monika Olejniczak, Leszek Miller czy wice premier Janusz Piechociński. Po gali, tuż po pokazie mody Macieja Zienia, zespół miał swój występ. Podczas występu prezes zespołu Janusz Zielonko przekazał prof.dr. hab. n. med. Henrykowi Skarżyńskiemu pozdrowienie od wójta gminy Borbowo Pawła Klonowskiego oraz informacje i pamiątkę z urzędu, natomiast zastępca prezesa Ewa Kulka przekazała pozdrowienia od starosty Piotra Boińskiego oraz pamiątki z powiatu.

Poniżej za pośrednictwem telewizji Polsat udostępniamy materiał z momentu podziękowania przez zespół prof.dr. hab. n. med. Henrykowi Skarżyńskiemu za "przywrócenie do życia" jednej z jego członkiń Łucji Zielonko, bo to właśnie ona była pacjentką Kliniki w Kajetanach - Światowego Centrum Słuchu - i została zaproszona przez profesora.

http://www.ipla.tv/2014-07-12-uslyszec-swiat-po-raz-pierwszy/vod-5975326#/page_container


Nasza pierwsza złota płyta

Nasz zespół w dniu 7 czerwca 2014 na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Ludowej w Ostrowcu - na pomorzu - zajął I miejsce pokonując 23 zespoły ludowe.

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG

Sukces w Zbicznie! - (kliknij na link)

http://www.czasbrodnicy.pl/czasbrodnicy/1,93191,16098714,W_Zbicznie_romantycznie__ZDJECIA_.html


O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License